سنگ دیوار

سنگ دیوار

اینجا در بازاراستون یکی از پروژه های مورد علاقه ما دیوارهای سنگی طبیعی است. روش های مختلفی برای ساخت دیوار سنگی طبیعی با انواع مصالح مختلف وجود دارد. به همین دلیل، هر دیوار کمی متفاوت است و پروژه جدید و جالبی را برای ما ایجاد می کند.

به عنوان یک مشتری، می خواهید بدانید که گزینه های شما چیست تا بتوانید دیوار سنگی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با سبک و بودجه شما باشد.

سنگ دیوارهای فیلد استون

سنگ دیوار

فیلدستون به هر سنگی گفته می شود که از زمین یا “مزارع” برداشت می شود. این سنگ‌ها پس از قرن‌ها در زمین فرو می‌روند، به طور کلی در مقایسه با سنگ‌های تازه شکسته یا استخراج شده، گردتر هستند.

این نوع سنگ به صورت محلی و نسبتاً ارزان‌تر از سایر سنگ‌های دیواری برداشت می‌شود، اگرچه با دسته‌بندی آن‌ها به دسته‌های ثابت‌تری از نظر شکل، اندازه و رنگ، قیمت آن افزایش می‌یابد. یک حیاط سنگی معمولی دارای انبوهی از تخت ها، گردها، سنگ های هوازده، اندازه ها و یک شمع مخلوط خواهد بود. سنگ دیوار

آنها همچنین دارای پالت هایی از سنگ فیلد هستند که برای ویژگی های خاص مرتب شده و انتخاب شده اند. فیلد استون از حیاط عرضه به حیاط عرضه و فصلی به فصل دیگر بسیار متفاوت است، بنابراین چیزی است که باید قبل از خرید حضوری برویم و ببینیم.

همچنین فیلد استون برای هر نوع دیوار سنگی، از دیوارهای مستقل و کم ارتفاع گرفته تا دیوارهای حائل سازه ای بزرگ، مناسب است. با توجه به اینکه سنگی کم‌هزینه است و سنگ‌ها می‌توانند بسیار بزرگ شوند، به‌ویژه برای دیوارهای در مقیاس بزرگ‌تر مناسب هستند.

دیوارهای فیلد استون معمولا سطح پرداخت کمتری نسبت به سایر دیوارهای سنگی دارند. به این معنا که صورت/کلاه کاملاً صاف و یکدست نیست، اگرچه با مراقبت کافی می توان به سطح بالایی از پرداخت دست یافت.

این نوع دیوارهای فیلدستون را می توان به صورت خشک یا با ملات ست کرد. مزایا و معایبی برای هر یک از این روش ها وجود دارد که می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آنها بخوانید. ما اغلب یک دیوار سنگ زمین خشک را پیشنهاد می کنیم، اما زمان و مکان برای هر روش وجود دارد.

سنگ دیوار

سنگ دیوار فیلد استون پنسیلوانیا

فیلد استون پنسیلوانیا نوع خاصی از سنگ مزرعه است که در محوطه های عرضه محلی ما رایج است. PA Fieldstone یک سنگ کوچکتر و مسطح است.

این به صورت پیش بسته بندی شده روی پالت های چوبی عرضه می شود و هزینه هر تن آن بیشتر از سنگ فیلد معمولی است که می تواند توسط کامیون خریداری شود. سنگ های کوچکتر برای ساخت دیوارهای با مقیاس کوچکتر خوب هستند اما می توانند برای دیوارهای بزرگتر نیز استفاده شوند.سنگ دیوار

دیوارهای PA Fieldstone معمولاً در ملات قرار می گیرند تا سنگ های کوچک را از تکان خوردن یا کوبیدن از جای خود دور نگه دارند. اگرچه سنگ‌ها ملات‌کاری شده‌اند، اما همچنان روی هم چیده شده‌اند تا شبیه به دیوارهای سنتی خشک‌کاری شده به نظر برسند.

سنگ دیوار

سنگ دیوار استعماری

وال استون استعماری یکی دیگر از سنگ های مسطح است و مانند PA Fieldstone مورد استفاده قرار می گیرد. وال استون استعماری از معادن سنگ بلو استون به دست می آید و از قطعات ریخته شده ای تولید می شود که به اندازه کافی برای سنگ های بزرگ و مسطح حیاط بلو استون خوب نیستند.

سنگ وال استون استعماری به تازگی شکسته شده است، به این معنی که رویه ها بسیار صاف هستند و به عنوان یک سنگ نرم تر، کار با مغار و چکش بر روی آن آسان است. سنگ دیوار استعماری را می توان برای ایجاد یک روکش بسیار محکم، تمیز و یکدست استفاده کرد.

و اگرچه اغلب ملات‌کاری می‌شود، اما این سنگ به گونه‌ای روی هم چیده می‌شود که ظاهری خشک به آن می‌دهد.

سنگ دیوار

سنگ دیوار گرانیت آنتیک

بیشتر سنگ‌های مزرعه محلی ما نوعی گرانیت است، اما در اینجا به گرانیت سفید استخراج شده اشاره می‌کنیم که اغلب می‌بینید از آن به عنوان پله‌ها، سنگ‌فرش‌ها، ستون‌ها، حاشیه‌ها و غیره استفاده می‌شود.

گرانیت استخراج شده معمولاً به شکل مستطیل تقسیم می‌شود. قطعات را به راحتی به یکدیگر متصل می کند تا دیواری محکم و محکم داشته باشید. گرانیت آنتیک برای پشته خشک عالی است یا در صورت لزوم می توان آن را ملات کاری کرد.

دیوار موزاییک

صورت شکافته یا دیوارهای موزیاک به نوعی سنگ مزرعه تازه شکسته یا سنگ استخراج شده اشاره دارد. این سنگ پس از شکافته شدن دارای یک ضلع بسیار صاف است که برای رو به دیوار استفاده می شود.

در این نوع ساخت و ساز، تمرکز ابتدا روی رو به دیوار است، نه روی هم چیدن سنگ ها برای استحکام. این بدان معنی است که دیوار باید با هم ملات شود و برای چشم آموزش دیده معلوم می شود که ملات فرم را نگه می دارد نه وزن سنگ ها را. سنگ دیوار

با استفاده از سنگ و ملات دوشاخه، دستیابی به یک روکش تمیز و صاف آسان تر است، با این حال مقداری از وزن بصری و اصالت دیوار سنگی سنتی را از دست می دهید.

دیوار روکش

دیوار روکشی نوعی دیوار سنگی ملات‌کاری شده است که در آن سنگ‌های رویه به پایه/پشت بتنی سازه‌ای می‌چسبند. دیوارهای روکش اغلب در خانه ها و پایه ها در میان سایر کاربردها استفاده می شود. انواع مختلفی از روکش سنگ وجود دارد.

برخی از آنها ساخته شده و به ضخامت 1 اینچ بریده شده اند و بیشتر شبیه کاشی ها نصب می شوند. برخی دیگر می توانند به طور طبیعی سنگ های مسطح مشابه سنگ های استعماری وال استون یا PA Fieldstone ذکر شده در بالا باشند. سنگ دیوار

آنها ممکن است از 1 تا 4 اینچ ضخامت داشته باشند و دیوار به صورت تکه تکه در کنار هم قرار گرفته و سطح صاف بزرگتری در معرض دید قرار گیرد. سنگ های ونیر به راحتی برش داده می شوند و برای دستیابی به یک پایان تمیز به هم متصل می شوند.

دیوار بلوک مدولار

بلوک دیواری بتنی محصولی تولیدی است که می توان از آن برای ساخت دیوارهای بنایی نیز استفاده کرد. این بلوک ها در سبک های بسیار متنوعی با سیستم های مهندسی و مشخصات مختلف عرضه می شوند.

آن‌ها سیستم‌های خشک هستند و می‌توانند بسیار سریع‌تر از دیوارهای سنگی طبیعی نصب شوند. دیوارهای بلوک بتنی می توانند زیبا به نظر برسند، موثر هستند و اغلب مقرون به صرفه تر از دیوارهای سنگی طبیعی هستند. سنگ دیوار

سنگ دیوار

نتیجه کلی

این مقاله شامل نمونه خوبی از انواع دیوارهای سنگ طبیعی است که در دسترس شماست. مثل همیشه چندین نوع خاص دیگر از سنگ ها و روش های برش و شکل دادن به آنها وجود دارد تا با هم هماهنگ شوند. اگر دیوار سنگی طبیعی خاصی وجود دارد که همیشه آن را تحسین کرده اید، آن را نشانه گذاری کنید یا عکسی بگیرید و ما می توانیم تمام تلاش خود را برای مطابقت با آن انجام دهیم. سنگ دیوار

پس نگاهی به اطراف بیندازید و ببینید چه چیزی توجه شما را به خود جلب می کند و زمانی که آماده شروع برنامه ریزی دیوار سنگ طبیعی جدید خود هستید، در تماس باشید.

فروش انواع سنگ گرانیت ,تراورتن با کیفیت ,مرمریت های زیبا و متنوع

بازار استون فروشگاه تخصصی سنگ ساختمانی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در اصفهان