سنگ پارکینگ

خرید بهترین سنگ پارکینگ

این روزها مردم به سختی اهمیت انتخاب مواد مناسب برای خرید بهترین سنگ پارکینگ را درک می کنند. به طور سنتی، بسیاری از صاحبان خانه ها و حتی موسسات تجاری برای پارکینگ ها و گاراژهای خود به سراغ کفپوش های بتنی ساده و قدیمی رفته اند. در حالی که برای پشتیبانی و استحکام کافی، یک روکش بتنی ساده کافی نیست و اکثر نیازهای طراحی و ظاهر یک ورودی زیبا یا پارکینگ را برآورده نمی کند.

خرید بهترین سنگ پارکینگ

مصالح کف پارکینگ باید با دقت و بینش برابر مانند هر قسمت دیگر از ساختمان شما انتخاب شود. Granite با مزایای استحکام بی نظیر و گزینه های طراحی بی حد و حصر، بهترین انتخاب در این زمینه است. خرید بهترین سنگ پارکینگ
تنوع خیره کننده در طراحی، استحکام و کاربردهایی که این سنگ طبیعی به آن می بالد، آن را به بهترین انتخاب در میان مصالح کف پارکینگ تبدیل کرده است.
با این حال، در مورد طراحی کف پارکینگ، مواد زیادی برای پارکینگ وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

خرید بهترین سنگ پارکینگ

در اینجا لیستی از بهترین مصالح کف پارکینگ آمده است

  1. گرانیت
  2. سنگ آهک
  3. کوارتزیت
  4. سنگ فرش
  5. سنگ لغزان
  6. کاشی های شیشه ای درجه دار پارکینگ
  7. سنگ فرش های درهم قفل شونده
خرید بهترین سنگ پارکینگ

نحوه انتخاب بهترین سنگ پارکینگ

در زمان های اخیر، فضاهای پارکینگ به یک ضرورت تبدیل شده است. هیچ مجتمع مسکونی، مرکز خرید یا بیمارستانی نمی تواند بدون فضای پارکینگ کار کند، زیرا این روزها تقریباً همه یک وسیله نقلیه شخصی دارند.

یک پارکینگ یک رویکرد سیستماتیک و ایمنی وسایل نقلیه را تضمین می کند. خرید بهترین سنگ پارکینگ نقشی محوری در تبدیل فضای پارکینگ به امکاناتی که فرد دوست دارد ایفا می کند. کاشی ها به کل تجربه می افزایند. 

زمان آن فرا رسیده است که اسطوره هایی مانند کاشی ها به اندازه کافی دوام نداشته باشند تا وزن وسایل نقلیه را تحمل کنند. برای دانستن کاشی‌هایی که برای پارکینگ‌ها مناسب هستند و نحوه انتخاب آن‌ها، پیش‌تر بخوانید.

اصول انتخاب بهترین سنگ پارکینگ

هنگام خرید بهترین سنگ پارکینگ باید به فاکتورهای زیادی توجه کرد.

اول از همه، درک فضا یا منطقه ای است که فرد در حال ساخت پارکینگ در آن است. درک کنید که آیا پارکینگ در زیر زمین ساخته می شود یا در فضای باز. تخمین اندازه پارکینگ نیز مهم است تا بتوانید کاشی های پارکینگ عالی را انتخاب کنید. تنها پس از اینکه در مورد این جنبه ها شفافیت پیدا کردید، به فکر کاشی باشید زیرا انتخاب شما بستگی زیادی به آن دارد.

در انتخاب کاشی های پارکینگ غیر عادی نباشید. آنها سزاوار همان توجه و برنامه ریزی هستند که برای انتخاب کاشی برای فضای داخلی خانه انجام می شود. از این گذشته، کاشی‌های پارکینگ اولین تأثیر را بر هر کسی که از آن مکان بازدید می‌کند، چه مرکز خرید، مدرسه یا بیمارستان باشد، می‌گذارد. و همه می دانند که اولین برداشت، آخرین برداشت است. اما جدای از ظاهر، باید مراقب دوام کاشی ها نیز باشید وگرنه نمی توانند وزن وسایل نقلیه را تحمل کنند.

رنگ، تن، رنگ، متریال، عرض و دوام، هر جنبه ای نیاز به توجه زیادی دارد و هنگامی که با فضایی که دارید آشنا شوید و منطقه ای را که در آن پارکینگ می سازید را درک کنید، این کار بسیار آسان تر خواهد شد. .

چه نوع کاشی هایی را برای پارکینگ باید انتخاب کنید؟

چک لیست خاصی وجود دارد که هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع کاشی برای پارکینگ باید به آن مراجعه کنید. کیفیت مهم است، اما تصمیم گیری در مورد ویژگی هایی مانند بافت و عرض نیز مهم است. همیشه باید به یاد داشته باشید که قوی ترین کاشی ها را برای پارکینگ ها بخرید. کاشی ها باید بتوانند فشار بسیار زیاد را تحمل کنند و باید بادوام، مقاوم در برابر آب و بدون لغزش باشند. این عوامل بر عمر کاشی قرار داده شده در پارکینگ ها تأثیر می گذارد. بنابراین اگر می خواهید کاشی ها ماندگاری بیشتری داشته باشند، مراقب انتخاب خود باشید. کاشی ها باید بتوانند ترافیک متراکم را تحمل کنند و تحت هیچ شرایطی ترک نخورند. انتخاب های خوب برای پارکینگ خودرو عبارتند از: 

کاشی شیشه ای
کاشی چینی

خرید بهترین سنگ پارکینگ

چگونه باید رنگ سنگ های پارکینگ را انتخاب کنید؟

“کجا خرید بهترین سنگ پارکینگ را انجام بدهیم” یکی از بزرگترین سوالات در مورد انتخاب سنگ است. نور و موقعیت منطقه مهم است. به عنوان مثال، اگر پارکینگ شما در زیرزمین یا به طور کلی یک مکان بسته است، باید از کاشی‌هایی با سایه‌ها، رنگ‌ها و رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید زیرا حس باز بودن را می‌دهند و به منطقه نور می‌افزایند. با این حال، اگر فضای پارک در فضای باز باشد، کاشی های سایه تیره نیز مناسب هستند.

در انتخاب رنگ کاشی، زیبایی فضا را نیز در نظر بگیرید. نمای کلی پارکینگ باید جذاب به نظر برسد و مکمل هر عنصر دیگری باشد که در فضا وجود دارد. از نورپردازی گرفته تا رنگ دیوارها تا کاشی های مورد استفاده، همه چیز باید هماهنگ باشد.

به یاد داشته باشید که هر رنگی داستانی برای گفتن دارد، حالتی برای خلق کردن دارد و شما نمی توانید آن را نادیده بگیرید. هر رنگی احساسی را القا می کند و این همیشه کلید اصلی طراحی فضا یا انتخاب کاشی برای یک منطقه خاص است.
برخی از رنگ ها وقتی به روش های مختلف استفاده می شوند، تن های متفاوتی ایجاد می کنند. به عنوان مثال، رنگ قرمز هم عشق و هم خطر را نشان می دهد.

ترکیب و تطبیق رنگ ها یکی دیگر از سبک های محبوب این روزها است. شما می توانید به رنگ های متضاد نگاه کنید تا به یک فضا سبک ببخشید. همچنین می‌توانید طرح‌هایی را در نظر بگیرید که برجسته یا برجسته‌کننده بخش‌های خاصی از فضای پارکینگ هستند. اگر کمی به فضا و طراحی فکر کنید، منحصر به فرد به نظر می رسد و فراموش کردن آن سخت است.

بیایید در مورد انواع سنگ های پارکینگ صحبت کنیم

سنگ چینی

سنگ های چینی فقط کاشی های سرامیکی هستند، اما تحت فشار بسیار زیاد ساخته می شوند تا طول عمر و استحکام بیشتری داشته باشند. به کاشی‌های چینی فکر کنید مثل اینکه به باشگاه می‌رفتند و ورزش می‌کردند، در حالی که سرامیک‌ها فقط در خانه می‌ماندند و نمایش‌های اینترنتی را پر می‌کردند.

سنگ های چینی سنگ های ضد لغزش هستند که آن ها را برای مکان های پارکینگ مناسب می کند. اگر به دنبال سنگ های شیک و رنگارنگ هستید، سنگ های چینی ممکن است پایان کار شما باشد.

تلاش کنید زیرا این سنگ ها در طیف وسیعی از رنگ ها، طرح ها و الگوها در دسترس هستند. آنها به عنوان جیب پسند شناخته می شوند که آنها را به یک انتخاب محبوب در بازار تبدیل می کند. 

این سنگ ها بسیار بادوام هستند و می‌توانند اشیای تیز یا سنگینی را که بر روی آن‌ها می‌افتند بدون اینکه آسیب ببینند، کنترل کنند. تراشه، اگر اتفاق بیفتد، بسیار نادر و محدود است. نامگذاری کاشی های چینی در هر شرایط آب و هوایی اشتباه نخواهد بود. 

وقتی این سنگ ها را با سنگ های طبیعی و شیشه‌ای مقایسه می‌کنیم، نصب آسان، طیف وسیعی از طرح‌ها و بافت‌ها، مقرون به صرفه بودن و نگهداری کمتری را ارائه می‌دهند.

خرید بهترین سنگ پارکینگ

سنگ شیشه ای

سنگ های شیشه ای دارای ماهیچه های زیادی هستند و بسیار بادوام هستند. آنها منطقه پارکینگ را با حداکثر استحکام و مقاومت فراهم می کنند.
این سنگ ها در حین تولید صیقلی می شوند، بنابراین پس از نصب نیازی به صیقل دادن آنها نیست. خرید بهترین سنگ پارکینگ

با این حال، سنگ های شیشه‌ای در سبک‌ها و رنگ‌های زیادی وجود ندارند، و دامنه انتخاب را کمی محدود می‌کند. 

این سنگ ها تقریباً هیچ هزینه تعمیر و نگهداری را به همراه ندارند. آنها از نظر اندازه، شکل و ضخامت یکسان هستند.

 مقاومت بسیار خوبی در برابر خراش، لکه و لکه دارند، بدون لغزش هستند و نصب آن آسان و بدون دردسر است.
مردم همچنین سنگ های شیشه ای را انتخاب می کنند زیرا ظاهری سنتی و درجه یک را به هر منطقه ای ارائه می دهند.

فروش انواع سنگ گرانیت ,تراورتن با کیفیت ,مرمریت های زیبا و متنوع

بازار استون فروشگاه تخصصی سنگ ساختمانی با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در اصفهان